Najlepsza więźba dachowa w Rzeszowie – TomDrew

Najlepsza więźba dachowa w Rzeszowie – TomDrew

Wiele osób decyduje się na budowę domu – w takich przypadkach to właśnie więźba dachowa stanowi szkielet konstrukcji dachu. Drzewo posiada właściwości, które sprawiają, że idealnie spełnia ono swoje zadania. Nasza firma jest największym producentem więźby dachowej w Rzeszowie oraz okolicach – poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat oferowanych produktów.

Wybierz odpowiednią więźbę dachową z TomDrew Rzeszów

Obecnie budowane domy różnią się pod względem konstrukcji dachu. W zależności od danego projektu, oferujemy naszym klientom kilka rodzajów więźby dachowej, które różnią się użytym surowcem oraz kształtem.

Wyróżniamy kilka rodzajów więźby dachowej:

 • krokwiową
 • jętkową
 • płatwiową
 • W naszym tartaku oferujemy każdy z wyżej wymienionych produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć wszelkich elementów drewnianej konstrukcji pod połać dachów.

  Czym jest więźba dachowa?

  Więźba dachowa to szkielet dachu, przeważnie drewniany, którego zadaniem jest przenoszenie obciążeń wytwarzanego przez pokrycie dachowe. Jest to rozwiązanie występujące powszechnie w wszelkiego rodzaju konstrukcjach, przez co cieszy się dużą popularnością. Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją tego typu rozwiązań – posiadamy wiedzę oraz doświadczenie, co przekłada się na jakość oferowanych produktów.

  Więźba dachowa - TomDrew Rzeszów


  TomDrew Rzeszów


  Dane Firmy

  Tartak TOMDREW Tomasz Molek Rzeszów
  37-100 Łańcut
  ul. Kąty 2
  tel. 602 715 910
  mail. maciekpzs@gmail.com


  Formularz kontaktowy

  Proszę o wypełnienie formuarza - skontatkujemy się z Pańśtwem !

  Tartak TomDrew Rzeszów Łańcut - Zapraszamy do kontaktu
  Dziękujemy za kontakt!
  Pracownik Firmy wkrótce skontaktuje się z Państwem